Görüntüler büyük ses getirdi! ABD’nin en zengin şehri fuhuş batağında

ABD’nin Seattle kentinde çekilen görüntüler sosyal medyada gündeme oturdu. Ülkenin en zengin şehirlerinden biri olarak bilinen kentin arka sokaklarında fuhuşun olağanüstü artması artık gündüzleri de kameralara da yansımaya başladı.

FUHUŞ PAZARLIĞI KAMERALARA YANSIDI

Seattle, Amerika Birleşik Devletleri’nin Washington eyaletinde bulunan 749 bin nüfuslu bir şehir. Bu küçük kentte uyuşturucu kullanımı, satışı ve fuhuş oranı ise bir hayli yüksek. Seattle’da bir kişinin aracıyla seyahat ederken cep telefonu kamerasıyla kayda aldığı görüntüler bu acı gerçeği gözler önüne sermeye yetti. Kentin neredeyse her cadde ve sokağında hayat kadınlarının beklediği görüldü. O anlarda kameralar da kayıttaydı.

KENTİN YOZLAŞMASI DİKKATLERDEN KAÇMADI

Kadınların hiçbir kısıtlama olmadan her köşe başında müşterilerini bekledikleri görüntüler dikkat çekti. Neredeyse 1 milyon kişinin yaşadığı şehir Nirvana, Alice in Chains, Pearl Jam, Soundgarden gibi pek çok grunge müzik grubunun çıktığı yer olarak biliniyordu. Ayrıca Starbucks’ın kurulduğu yer olmakla beraber Microsoft da burada kurulmuştu. Şehrin yaşadığı bozulma ise tepki çekti.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir